• آدرس:کیلومتر 17 اتوبان ساوه خروجی جاده شهریار بسمت سراه ادران دور برگردان اول بسمت اتوبان ساوه
  • موبایل:09128636413 - 09123470325
  • تلفن:56572661
تماس با جواهران باکس 
درب خزانه اجرایی

درب خزانه اجرایی

میزان ضخامت و آلیاژ این مدل از درب خزانه  نیز بسیار بالا می باشد، لایه های به کار گرفته شده در این درب از یک نوع فلز به نام فولاد کامپوزیتی ساخته شده اند. اندازه ضخامتی که برای لایه های این مدل از درب خزانه مورد استفاده قرار گرفته است چیزی در حدود 1.4 اینچ می باشد و در کل میزان ضخامت این درب ها چیزی در حدود 2/4.1 اینچ خواهد بود. 

درب گاوصندوق 

درب گاوصندوق جهت محافظت از اموال و دارایی های مهم طراحی شده اند. مشخصات فنی این درب ها براساس محل قرارگیری و میزان امنیت مورد نیاز متغیر است و طبق درخواست مشتری طراحی و ساخته می شوند. درب گاوصندوق دارای تکنولوژی بالا و ساخت بسیار دقیقی بوده و به جرات می توان گفت که شرکت جواهران باکس یکی از تولید کنندگان برتر این محصول با استانداردهای جهانی در ایران است.
 

مزایای درب خزانه اجرایی

از مهم ترین مزایای درب خزانه طرح امنیت اقتصادی باید به میزان مقاومت آن در برابر حرارت اشاره کرد، این مدل از درب های خزانه می توانند تا مدت زمانی در حدود 60 دقیقه در برابر حرارتی به میزان 1550 درجه مقاومت نماید.

برای افزایش سطح و قدرت ضد حرارت این مدل از درب خزانه ( به علت داشتن تعداد لایه های کمتر) سعی شده است تا از لایه ای سرامیکی در داخل آن استفاده شود، این لایه سرامیکی می تواند تا میزان درجه 2300 درجه در برابر حرارت مقاومت داشته باشد. از مزایای دیگر این مدل از درب خزانه البته می توان به مدل کاسکتی که در این درب به کار گرفته می شود نیز اشاره داشت، در این درب ها از کاسکتی تحت عنوان کاسکت پالوسول بهره گرفته شده است.

افزایش میزان امنیت در درب خزانه اجرایی

در این مدل از درب خزانه، به منظور افزایش میزان سطح امنیت، سعی شده است تا از تعداد 18 میله نگهدارنده در درب استفاده شود، این میله ها با قطری در حدود 1 اینچ و طولی به میزان 4 اینچ، هنگام احساس لرزش های مشکوک از سوی درب، فعال گردیده و وارد شیارهای تعبیه شده در فضای چهارچوب می گردند، به این ترتیب، احتمال باز شدن درب را تا میزان حتی صفر نیز پایین خواهند آورد. از مزایای جانبی این مدل از درب ها همچنین باید از مکانیزم قفل جلوی درب آن نیز یاد کرد. مکانیزم به کار گرفته شده در درب این مدل از درب خزانه بنام مکانیزم کنترل سارجنت و گرین لیف معروف می باشد که در واقع امروزه به نام گروه دوم از سیستم های قفل امنیتی شناخته می شود، و صد البته در جهان تولیدات امنیتی یکی از بهترین مدل های قفلی است که تاکنون ساخته شده است. نام لاتین آن را برای شما در این جا ذکر می نماییم (Sargent & Greenleaf)

آلیاژ مورد استفاده در درب خزانه اجرایی

آلیاژی که در لایه های این مدل از درب خزانه به کار گرفته شده است در حقیقت دارای میزان ضخامتی است که در بندهای قبلی از آن یاد نمودیم که اندازه آن 1.4 اینچ می باشد و نوع آلیاژ این لایه ها از جنس فولاد راک ول سخت است.

 

آلیاژ مورد استفاده در درب خزانه اجرایی

نوع و جهت باز شدن درب به صورتی است که بطور کامل به سمت داخل خزانه یا همان گاوصندوق شما باز می گردد، نوع قفل شدن قفل گردشی آن که دارای 5 دسته می باشد، به صورتی تنظیم شده است که حتما لازم است تا شما طی سه مرحله سه رمز مجزا را برای این قفل تنظیم کرده و برای باز شدن آن حتما لازم خواهد بود تا هر سه رمز به ترتیب و با دقتی کامل بر روی درب زده شده تا بتوان آن را باز کرد.

رنگ بندی درب خزانه اجرایی

این مدل از درب خزانه خود دارای رنگ های استاندارد و زیبایی می باشند، طرح های مختلف این درب ها عبارتند از طرح های مشکی، قهوه ای، سبز، سفید و در برخی از موارد البته درب های خاکستری نیز دارای طرفداران زیادی می باشند. مواد سازنده این درب ها البته دارای تنوعاتی می باشد، در برخی از مدل های این درب ها بنا به تقاضای مشتری سعی شده است تا از موادی همچون شیشه، (شیشه نشکن)، و یا حتی موادی دلخواه و از سوی شما اعلام شده نیز به کار گرفته می شود. در لایه های ساختار درب خزانه مورد معرفی قرار گرفته در این بخش به غیر از آلیاژی که از آن نام بردیم،

سعی شده از تا حدودی از موادی همچون طلا، نقره، لایه های فولاد مشکی، و مواد سخت دیگری نیز مورد بهره برداری قرار بگیرد. از مزایای جانبی آن باید به قفل ترکیبی آن اشاره کرد، علاوه بر قفل فرمانی و اهرمی ای که در سطور بالاتر به آن اشاره داشتیم، این درب مجهز به نوعی قفل دیجیتال می باشد که در بازار کنونی آن را تحت عنوان قفل بارومتریک می شناسند.

درب خزانه طرح الیت

درب هایی بسیار سنگین و ضد سرقت و با میزان مقاومت در برابر حرارت بسیار زیاد. درب خزانه طرح الیت مجهز به سیستم باز شدن دو مرحله ای می باشند.

درب خزانه طرح الیت

این درب ها براساس استاندارد هایی همچون FEMA 320، و همچنین 361 ساخته شده اند. در کنار این استاندارد در این مدل از درب های خزانه از استاندارد ICC 500 نیز بهره گرفته شده است، برای افزایش سطح ایمنی این درب خزانه، در این مدل از درب های خزانه سعی شده است تا از سیستم قفل شدن و باز شدن دو مرحله ای استفاده شود. میزان ضخامت و آلیاژ این مدل از درب ها نیز بسیار بالا می باشد، در کل میزان ضخامت این درب ها چیزی در حدود 4/6.1 اینچ خواهد بود.

مزایای درب خزانه طرح الیت

از مهم ترین مزایای درب خزانه طرح امنیت اقتصادی باید به میزان مقاومت آن در برابر حرارت اشاره کرد، این مدل از درب های خزانه می توانند تا مدت زمانی در حدود 120 دقیقه در برابر حرارتی به میزان 1550 درجه مقاومت نماید. از مزایای دیگر این مدل از درب خزانه البته می توان به مدل کاسکتی که در این درب به کار گرفته می شود نیز اشاره داشت، در این درب ها از کاسکتی دو لایه استفاده شده است، نام این کاسکت به عنوان دوال پالوسول شناخته شده است. برای افزایش سطح و قدرت ضد حرارت این مدل از درب خزانه ( به علت داشتن تعداد لایه های کمتر) سعی شده است تا از لایه ای سرامیکی در داخل آن استفاده شود، این لایه سرامیکی می تواند تا میزان درجه 2300 درجه در برابر حرارت مقاومت داشته باشد.

مکانیزم قفل درب خزانه الیت

از مزایای جانبی این مدل از درب ها همچنین باید از مکانیزم قفل جلوی درب آن نیز یاد کرد. مکانیزم به کار گرفته شده در درب این مدل از درب خزانه بنام مکانیزم کنترل سارجنت و گرین لیف معروف می باشد که در واقع امروزه به نام گروه دوم از سیستم های قفل امنیتی شناخته می شود، و صد البته در جهان تولیدات امنیتی یکی از بهترین مدل های قفلی است که تا کنون ساخته شده است. نام لاتین آن را برای شما در این جا ذکر می نماییم (Sargent & Greenleaf) آلیاژی که در لایه های این مدل از درب خزانه به کار گرفته شده است در حقیقت دارای میزان ضخامتی است که در بندهای قبلی از آن یاد نمودیم که اندازه آن 1.2 اینچ می باشد و نوع آلیاژ این لایه ها از جنس فولاد راک ول سخت است.