• آدرس:کیلومتر 17 اتوبان ساوه خروجی جاده شهریار بسمت سراه ادران دور برگردان اول بسمت اتوبان ساوه
  • موبایل:09128636413 - 09123470325
  • تلفن:56572661
تماس با جواهران باکس

درب خزانه با طرح های سفارشی

نویسنده:مدیر سایت

شرکت جواهران باکس افتخار دارد تا در زمینه تهیه و تولید و هم چنین طراحی درب خزانه از نوع معمولی و هچنین با کیفیت ترین و بهینه ترین گاوصندوق آسانسوری از نوع معمولی و یا ویترینی با از نظر قیمتی به شما مشتریان محترم در سرتاسر کشور عزیزمان ارائه نماید.

درب خزانه

ویژگی های درب خزانه حرفه ای

نویسنده:مدیر سایت

مدل سری درب خزانه با نام امنیت اقتصادی این درب ها براساس استاندارد هایی همچون FEMA 320، و همچنین 361 ساخته شده اند. در کنار این استاندارد در این مدل از درب خزانه از استاندارد ICC 500 نیز بهره گرفته شده است. 

ویژگی های درب خزانه حرفه ای

ویژگی های درب گاوصندوق آسانسوری

نویسنده:مدیر سایت

ساختار بدنه گاوصندوق آسانسوری دارای قسمت های خاصی ای می باشد، همان گونه که همگی ما اطلاع داریم شرایط هندسی همیشه شامل جهت (بعد) مورد می باشد، ولی برای ساخت گاوصندوق اسانسوری همواره پنج جهت (بعد) را در نظر خواهیم گرفت، علت این امر را باید در این نکته دانست که یکی از این شش جهت همواره برای درب گاوصندوق کنار گذارده می شود،

ویژگی های درب گاوصندوق آسانسوری

افزایش امنیت درب خزانه

نویسنده:مدیر سایت

در این جا قرار است تا برای شما خلاصه ای در رابطه با موضوع خزانه ارائه نموده و در همین ارتباط نیز به بحث هایی در خصوص درب خزانه بپردازیم.

افزایش امنیت درب خزانه

گاوصندوق هوشمند

نویسنده:مدیر سایت

اداره پول نقد همیشه تاثیر بسیار مهمی بر روی روند کاری و همچنین آینده یک کسب و کار خواهد داشت، در واقع پول نقد هدف از انجام کسب و کار استراتژی های مرتبط با آن بوده و در نهایت باید آن را اصل و اساس انجام معاملات نامید.

گاوصندوق هوشمند

گاوصندوق آسانسوری ویترینی

نویسنده:مدیر سایت

گاوصندوق های آسانسوری خصوصا گاوصندوق آسانسوری ویترینی برای جواهر فروشی ها و طلا فروشی ها مناسب می باشند، ولی باید توجه داشته باشید که گاوصندوق آسانسوری را می توان در منازلی که از دارایی های ارزشمند برخوردار می باشند نیز استفاده نموده و از آن ها در مکانی مناسب بهره گرفت.

گاوصندوق آسانسوری ویترینی

گاوصندوق زیر ویترینی

نویسنده:مدیر سایت

گاوصندوق زیر ویترینی از جمله مدل های قدیمی گاوصندوق برای فروشگاه های طلا فروشی به شمار می رود، این مدل از گاو صندوق ها مطابق با مطالبی که در بخش قبلی عنوان نمودیم، به میزان بسیار زیادی وقت گیر و در عین حال جاگیر می باشند، معمولا اندازه بدنه آن ها نسبت به سایر انواع گاوصندوق در ابعادی به مراتب بزرگ تر بوده و در ضمن زمان زیادی نیز فرد فروشنده لازم خواهد داشت تا طلا های خود را به صورتی روزمره از ویترین جمع آوری نموده و در گاو صندوق جای دهد.

گاوصندوق زیر ویترینی

ویژگی های گاوصندوق آسانسوری

نویسنده:مدیر سایت

گروه صنعتی جواهران با چندین سال تجربه در زمینه ساخت انواع صندوق های زیر ویترینی اینک در راستای اهداف کیفی خود و نیز جهت آسودگی مشتریان محترم با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه ساخت گاوصندوق آسانسوری نسوز با کیفیت متفاوت گردیده است.

ویژگی های گاوصندوق آسانسوری

راهنمای خرید گاوصندوق

نویسنده:مدیر سایت

نکته اینجاست که دارایی های ارزشمند شما نه تنها ممکن است در خطر سرقت شدن باشند، که ممکن است تحت تاثیر عوامل بسیاری دچار آسیب شوند. نه تنها سرقت، که خدایی ناکرده مواردی آتش سوزی، وقوع زلزله یا حوادث غیرمترقبه دیگر مواردی هستند که وجود گاوصندوق در خانه یا محل کار را می توانند به امری ضروری تبدیل کنند. انتخاب گاوصندوق، بویژه اگر برای اولین بار است که می خواهید گاوصندوق بخرید، نیاز به بررسی و حوصله زیادی دارد.

راهنمای خرید گاوصندوق

گاوصندوق خانگی

نویسنده:مدیر سایت

عموما گاوصندوق های دو طبقه برای اماکن عمومی و تجاری مناسب می باشد، در این بخش قصد داریم به انواع کاربری صندوق های 2 طبقه بپردازیم. کاربرد ارادی گاوصندوق دو طبقه گاوصندوق دو طبقه برای اماکن مختلف نظیر شرکت ها، ادارات، فروشگاه ها، کلینیک ها و… بسیار کاربردی می باشد زیرا علاوه بر اینکه نیازمند حجم بالای گاوصندوق می باشند، نوع لوازمی که می بایست داخل صندوق نگهداری شود مختلف می باشد و از آنجایی که گاوصندوق های دو طبقه به گونه ای طراحی شده است که براحتی می توان لوازم مختلف را از هم تفکیک نمود بنابراین برای کاربرد های ادرای بسیار مناسب می باشد.

 گاوصندوق خانگی