• آدرس:کیلومتر 17 اتوبان ساوه خروجی جاده شهریار بسمت سراه ادران دور برگردان اول بسمت اتوبان ساوه
  • موبایل:09128636413 - 09123470325
  • تلفن:56572661
تماس با جواهران باکس

گاوصندوق خانگی

نویسنده:مدیر سایت

عموما گاوصندوق های دو طبقه برای اماکن عمومی و تجاری مناسب می باشد، در این بخش قصد داریم به انواع کاربری صندوق های 2 طبقه بپردازیم. کاربرد ارادی گاوصندوق دو طبقه گاوصندوق دو طبقه برای اماکن مختلف نظیر شرکت ها، ادارات، فروشگاه ها، کلینیک ها و… بسیار کاربردی می باشد زیرا علاوه بر اینکه نیازمند حجم بالای گاوصندوق می باشند، نوع لوازمی که می بایست داخل صندوق نگهداری شود مختلف می باشد و از آنجایی که گاوصندوق های دو طبقه به گونه ای طراحی شده است که براحتی می توان لوازم مختلف را از هم تفکیک نمود بنابراین برای کاربرد های ادرای بسیار مناسب می باشد.

 گاوصندوق خانگی

راهنمای خرید گاوصندوق

نویسنده:مدیر سایت

نکته اینجاست که دارایی های ارزشمند شما نه تنها ممکن است در خطر سرقت شدن باشند، که ممکن است تحت تاثیر عوامل بسیاری دچار آسیب شوند. نه تنها سرقت، که خدایی ناکرده مواردی آتش سوزی، وقوع زلزله یا حوادث غیرمترقبه دیگر مواردی هستند که وجود گاوصندوق در خانه یا محل کار را می توانند به امری ضروری تبدیل کنند. انتخاب گاوصندوق، بویژه اگر برای اولین بار است که می خواهید گاوصندوق بخرید، نیاز به بررسی و حوصله زیادی دارد.

راهنمای خرید گاوصندوق

ویژگی های گاوصندوق آسانسوری

نویسنده:مدیر سایت

گروه صنعتی جواهران با چندین سال تجربه در زمینه ساخت انواع صندوق های زیر ویترینی اینک در راستای اهداف کیفی خود و نیز جهت آسودگی مشتریان محترم با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه ساخت گاوصندوق آسانسوری نسوز با کیفیت متفاوت گردیده است.

ویژگی های گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق زیر ویترینی

نویسنده:مدیر سایت

گاوصندوق زیر ویترینی از جمله مدل های قدیمی گاوصندوق برای فروشگاه های طلا فروشی به شمار می رود، این مدل از گاو صندوق ها مطابق با مطالبی که در بخش قبلی عنوان نمودیم، به میزان بسیار زیادی وقت گیر و در عین حال جاگیر می باشند، معمولا اندازه بدنه آن ها نسبت به سایر انواع گاوصندوق در ابعادی به مراتب بزرگ تر بوده و در ضمن زمان زیادی نیز فرد فروشنده لازم خواهد داشت تا طلا های خود را به صورتی روزمره از ویترین جمع آوری نموده و در گاو صندوق جای دهد.

گاوصندوق زیر ویترینی