• آدرس:کیلومتر 17 اتوبان ساوه خروجی جاده شهریار بسمت سراه ادران دور برگردان اول بسمت اتوبان ساوه
  • موبایل:09128636413 - 09123470325
  • تلفن:56572661
تماس با جواهران باکس 
گاوصندوق بزرگ

گاوصندوق های بزرگ

گاوصندوق آسانسوری دارای کیفیت ساختی منحصر به فرد می باشند، نوع آلیاژ مخصوصی در آن ها به کار گرفته می شود و از نقشه ساخت منحصر به فردی بر خوردار خواهند بود. بدنه آن ها به صورتی سرتاسر دو جداره می باشد.

گاوصندوق های بزرگ دارای مشتریان خاص خود می باشند. مواردی وجود دارد که حتما لازم است در گاوصندوق های بزرگ جای گیرند. گاوصندوق های بزرگ دارای سطح وزنی زیاد بوده و میزان فضای زیادی را نیز از شما اشغال می نمایند. ولی خوب با تمامی این ها باید این نکته را نیز متذکر شد که میزان امنیت بسیار زیادی را نیز به شما تحویل می دهد. به هر صورت شما نمی توانید مزیت امنیت را تقریبا با هیچ چیز دیگری تعویض نمایید. 

سیستم ضد سرقت گاوصندوق های بزرگ

این مدل از گاوصندوق ها همگی از سیستم یا استاندارد ضد سرقت ULRSC برخوردار می باشند. درب آن ها دارای ساختاری با 5 اینچ ضخامت می باشد، گذشته از این ساختار 4 اینچی البته دو لایه درونی و بیرونی ساخته شده با فولاد از آلیاژی محکم نیز ساخته شده است که هر یک نیز قطری به میزان 2 اینچ را دارا می باشند. علاوه بر این سه لایه قدرتمندی که در بدنه و درب گاوصندوق در نظر گرفته شده است پوششی ضد حرارت نیز روی قسمت های درونی و بیرونی به کار گرفته شده است. قسمت قفل رمز دار آن با لایه ای از شیشه نسوز پوشانیده شده است. جنس ساخت لولاهای آن نیز از فولادی بسیار مستحکم و قوی ساخته شده است که تقریبا با هیچ وسیله ای نمی توانید آن ها را برش بزنید. رنگ آن نیز به رنگ خاکستری بوده که خود در جذب نور بسیار عالی عمل می نماید.

مقاومت در برابر حرارت گاوصندوق های بزرگ

نوع ساخت و جنس فولاد و آلیاژ های به کار گرفته شده در این مدل از گاو صندوق همگی دارای خواص و میزان مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت می باشند. به این راحتی نمی توان به این سیستم حرارت رسانید، میزان مقاومت این وسیله در برابر حرارت در دو زمینه خواهد بود، قسمت ساختار درونی آن دارای سطح مقاوم در برابر حرارتی به میزان 350 درجه فارنهایت می باشد، البته خود این ساختار بصورتی مستقل قادر است تا مدت زمان 2 ساعت در برابر این درجه حرارت مقاومت نماید. البته قسمت بیرونی دارای ساختاری بسیار متفاوت و با میزان مقاومتی به مراتب بیشتر خواهد بود، میزان مقاومت لایه مقاوم بیرونی در برابر حرارت برابر است با عدد 1700 درجه فارنهایت، که قادر است این میزان حرارت را تا مدت 2 ساعت که خود زمانی تقریبا چشم گیر محسوب می گردد مقاومت نماید.

گاوصندوق های پول نقدی

این مدل گاو صندوق ها از نظر شکل و قیافه به میزان بسیار زیادی شبیه به گاو صندوق های دیپگر می باشند، بدنه آن ها از میزان استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و در کنار آن نیز نسبت به حرارت دارای مقاومت زیادی خواهند بود. شکل و رنگ آن ها دارای جذابیتی نیز می باشد که باعث داشتن میزان طرفداران بیشتری گردیده است. از این مدل از گاوصندوق ها در منازل نیز نگهداری می شود و معمولا برای نگهداری از جواهرات از آن استفاده خواهد شد.

گاوصندوق خانگی

گاوصندوق خانگی بهترین راه حل ممکن برای نگهداری اقلام ارزشمند می باشد، و می توانند به میزان زیادی از آن ها نگهداری نمایند.

گاوصندوق خانگی

این مدل گاوصندوق دارای شرایطی بسیار مناسب است، می توانید در داخل آن پول نقد و یا جواهرات آلات بسیاری را ذخیره سازی نمایید، هم دارای میزان فضایی زیادی می باشد و هم از امنیت در برابر سرقت بالایی برخوردار است، البته در کنار این دو مورد در برابر آتش سوزی و حرارت نیز دارای ایمنی بسیاری می باشد.البته نوع ساختار و آلیاژ های بکار گرفته شده در آن نیز به میزان زیادی سنگین می باشد، به حدی که تقریبا جابجایی آن کاری غیر ممکن تبدیل شده است.

ویژگی های گاوصندوق خانگی

در این جا قصد داریم تا تعدادی از ویژگی های مفید این مدل از گاوصندوق ها را برای شما ذکر نماییم: 1. یکی از مناسب ترین مدل از گاوصندوق هایی محسوب می گردد که می توانند به بهترین شکل ممکن از دارایی ها و اقلام ارزشمند شما نگهداری نمایند. 2. نوع طراحی و ساختار بدنه آن ها به صورتی می باشد که می توانند بهترین وسیله ممکن برای نگهداری از جواهرات و سنگ های گران بهای شما نامیده گردند. 3. دارای دو مدل دسترسی می باشند، هم می توان به وسیله کلید دستی آن را باز و بسته کرد و هم می توان بوسیله قفل دیجیتال درب را باز و بسته کرد. 4. در قسمت قفل و درب خارجی آن از لایه های ضخیمی از جنس فولاد تشکیل شده است؛ نوع این جنس بسیار مستحکم و قوی می باشد و تا حدودی نیز به وسیله موادی دیگر ارتقا نیز می یابند. 5. میزان امنیت در برابر سرقت این گاوصندوق از نظر ساختار بدنه بسیار ایمن و کاملا ضد سرقت می باشد.

گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق آسانسوری دارای کیفیت ساختی منحصر به فرد می باشند، نوع آلیاژ مخصوصی در آن ها به کار گرفته می شود و از نقشه ساخت منحصر به فردی بر خوردار خواهند بود. بدنه آن ها به صورتی سرتاسر دو جداره می باشد.

گاوصندوق آسانسوری

البته نوع ساخت و بدنه خود گاوصندوق آسانسوری به این صورت نبوده و دو جداره نمی باشد ولی خوب دارای یک طبقه یا لایه آسانسوری هستند که زمانی که شما از بیرون با گاو صندوق مواجه می شوید، لازم خواهد بود تا ابتدا درب محفظه آسانسوری را باز کرده و سپس به محفظه بدنه دسترسی داشته باشید، به همین خاطر می توان این مدل از گاو صندوق ها را گاو صندوق های دو جداره نامید.

گاوصندوق آسانسوری مقاوم در برابر حرارت

نوع آلیاژ و ساختار بدنه آن هنگامی که با ساختار محفظه آسانسوری آن نیز مواجه می گردید، از مقاومت در برابر حرارت بسیار بالایی برخوردار بوده و تقریبا شانس نفوذ به آن از طریق استفاده از حرارت را غیر ممکن ساخته است. بدنه سنگین و بزرگ این مدل از گاو صندوق ها، مخصوصا گاوصندوق آسانسوری ویترینی، بسیار حجم و در عین حال سنگین می باشد، به همین خاطر حمل و نقل آن و نقل و انتقال آن تقریبا کاری غیر ممکن گردیده است، در واقع تنها راه نفوذ به آن را می توان دانستن رمز آن دانست.

ساختار گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق آسانسوری بیشتر مورد علاقه طلا فروشان می باشد، میزان امنیت آن بسیار زیاد است و از نظر جابجایی نیز دارای مزیتی بسیار خاص می باشد، که باعث می شود تا زمان زیادی را سارق برای سرقت کردن از این مدل از گاو صندوق ها تلف نماید. زیرا باید آن را ابتدا پیدا نموده و سپس درد سر باز کردن آن است که مدت ها می تواند از وی وقت تلف نماید. برای نصب این مدل از گاوصندوق ها لازم است حتما اعمال معماری و بنایی در داخل مغازه یا دفتر شما صورت پذیرد، زیرا باید ابتدا ریل های آسانسوری آن نصب گردیده و سپس محلی برای قرار گیری آسانسور و یا همان خود گاو صندوق پیدا گردد. این اعمال را ابتدا از طریق یک نقشه حساب شده و سپس عملیات بنایی به انجام خواهند رسانید.