• آدرس:کیلومتر 17 اتوبان ساوه خروجی جاده شهریار بسمت سراه ادران دور برگردان اول بسمت اتوبان ساوه
  • موبایل:09128636413 - 09123470325
  • تلفن:56572661
تماس با جواهران باکس 
انواع مدل درب خزانه در سال 2020

انواع مدل درب خزانه در سال 2020

درب خزانه حرفه ای

مدل سری درب خزانه  به منظور ایجاد امنیت اقتصادی درب خزانه به صورت کلی و علی الخصوص در صورتی که ویژگی های ایمنی ان ها بیشتر باشد، لازم است تا براساس استاندارد هایی همچون FEMA 320، و همچنین 361 ساخته شوند. در کنار این استاندارد در این سری از درب های خزانه از استاندارد ICC 500 نیز بهره گرفته شده است. میزان ضخامت و آلیاژ این مدل از درب ها نیز بسیار بالا می باشد، لایه های به کارگرفته شده در این درب ضخامتی به میزان یک 3 سانتیمتر داشته و در کل میزان ضخامت این درب ها چیزی در حدود 10 سانتیمتر خواهد بود.

ویژگیهای درب خزانه طرح امنیت اقتصادی

از مهم ترین مزایای درب خزانه طرح امنیت اقتصادی باید به میزان مقاومت آن در برابر حرارت اشاره کرد، این مدل از درب های خزانه می توانند تا مدت زمانی در حدود 40 دقیقه در برابر حرارتی به میزان 1500 درجه مقاومت نماید. از مزایای دیگر درب های خزانه می توان به مدل کاسکتی که در این مدل از درب به کار گرفته می شود نیز اشاره داشت، در این درب ها از کاسکتی تحت عنوان کاسکت پالوسول بهره گرفته شده است.

در این مدل از درب گاوصندوق، به منظور افزایش میزان سطح امنیت، سعی شده است تا از تعدادی میله نگهدارنده در درب استفاده شود، این میله ها با قطری در حدود 2 سانتیمتر و طولی به میزان 10 سانتیمتر، هنگام احساس لرزش های مشکوک از سوی درب، فعال گردیده و وارد شیارهای تعبیه شده در فضای چهارچوب می گردند، به این ترتیب، احتمال باز شدن درب را تا میزان حتی صفر نیز پایین خواهند آورد.

مزایای جانبی درب خزانه با طرح امنیت اقتصادی

از مزایای جانبی درب خزانه فوق نیز می توان از مکانیزم قفل جلوی درب آن نیز یاد کرد. مکانیزم به کار گرفته شده در درب این مدل از درب خزانه بنام مکانیزم کنترل پرنت (Parent) و pint lift یا همان پینت لیفت معروف می باشند که در واقع امروزه به نام گروه دوم از سیستم های قفل امنیتی شناخته می شود، و صد البته در جهان تولیدات امنیتی یکی از بهترین مدل های قفلی است که تا کنون ساخته شده است.

آلیاژی که در لایه های این مدل از درب خزانه به کار گرفته شده است در حقیقت دارای میزان ضخامتی است که در بندهای قبلی از آن یاد نمودیم که اندازه آن 3 سانتیمتر می باشد و نوع آلیاژ این لایه ها از جنس فولاد راک ول سخت است. نوع و جهت باز شدن درب به صورتی است که بطور کامل به سمت داخل خزانه یا همان گاوصندوق شما باز می گردد،نوع قفل شدن قفل گردشی در خزانه امنیتی که دارای 5 دسته می باشد، به صورتی تنظیم شده است که حتما لازم است تا شما طی دو مرحله دو رمز مجزا را برای این قفل تنظیم کرده و برای باز شدن آن حتما لازم خواهد بود تا هر دو رمز به ترتیب و با دقتی کامل بر روی درب زده شده تا بتوان آن را باز کرد.

رنگ بندی درب خزانه با طرح امنیت اقتصادی

این مدل از درب خزانه خود دارای رنگ های استاندارد و زیبایی می باشند، طرح های مختلف این درب ها عبارتند از طرح های مشکی، قهوه ای، سبز، سفید و در برخی از موارد البته درب های خاکستری نیز دارای طرفداران زیادی می باشند. مواد سازنده این درب ها البته دارای تنوعاتی بسیار زیاد می باشد، در برخی از مدل های این درب ها بنا به تقاضای مشتری سعی شده است تا از موادی همچون شیشه، (شیشه نشکن)، و یا حتی موادی دلخواه که لزوما و یا به صورت اکثریت از سوی شما مشتریان محترم اعلام می شود مورد بهره برداری قرار می گیرد.

در لایه های ساختار درب خزانه مورد معرفی قرار گرفته در این بخش به غیر از آلیاژی که از آن نام بردیم، سعی شده تا حدودی از موادی همچون طلا، نقره، لایه های فولاد مشکی، و مواد سخت دیگری نیز مورد بهره برداری قرار بگیرد. از مزایای جانبی آن باید به قفل ترکیبی آن نیز اشاره کرد، علاوه بر قفل فرمانی و اهرمی ای که در سطور بالاتر به آن اشاره داشتیم، این درب مجهز به نوعی قفل دیجیتال می باشد که در بازار کنونی آن را تحت عنوان قفل بارومتریک می شناسند.

قیمت درب خزانه

موارد مختلفی وجود دارند که قادر بر تاثیر گذاری بر روی قیمت درب خزانه گاوصندوق می باشند. برای اطلاع از قیمت درب خزانه گاوصندوق میتوانید از طریق  کارشناسان فروش جواهران باکس مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید.

درب خزانه اجرایی

در ساخت این مدل از درب خزانه به طور معمول از فولاد های کامپوزیتی بهره گرفته می شود. از بزرگ ترین افتخارات این مدل از درب خزانه می توان به این موارد اشاره داشت که این مدل از درب خزانه تقریبا قادر می باشند به مدت زمان یک ساعت در برابر شعله های مستقیم آتش مقاومت نموده و هیچ آسیبی به درب از سوی شعله آتش (هر چقدر هم که قدرتمند باشد) وارد نیاید.

میزان ضخامت و آلیاژ این درب خزانه اجرایی نیز در عین حال بسیار بالا می باشد، لایه های به کارگرفته شده در این درب از یک نوع فلز به نام فولاد کامپوزیتی ساخته شده اند. اندازه ضخامتی که برای لایه های این مدل از درب های خزانه مورد استفاده قرار گرفته است چیزی در حدود سه و نیم سانتیمتری می باشد و در کل میزان ضخامت این درب ها چیزی در حدود 5 سانتیمتر خواهد بود.

مهم ترین درب خزانه طرح اجرایی

از مهم ترین مزایای درب خزانه طرح اجرایی باید به میزان مقاومت آن در برابر حرارت اشاره کرد، این مدل از درب های خزانه می توانند تا مدت زمانی در حدود 60 دقیقه در برابر حرارتی به میزان 1550 درجه مقاومت نماید. برای افزایش سطح و قدرت ضد حرارت این مدل از درب های خزانه ( به علت داشتن تعداد لایه های کمتر) سعی شده است تا از لایه ای سرامیکی در داخل آن استفاده شود، این لایه سرامیکی می تواند تا میزان درجه 2300 درجه در برابر حرارت مقاومت داشته باشد.

از مزایای دیگر این درب خزانه اجرایی نیز می توان به مدل کاسکتی که در این درب به کار گرفته می شود نیز اشاره داشت، در این درب ها از کاسکتی تحت عنوان کاسکت پالوسول بهره گرفته شده است. در این مدل از درب خزانه، به منظور افزایش میزان سطح امنیت، سعی شده است تا از تعداد 18 میله نگهدارنده در درب استفاده شود، این میله ها با قطری در حدود دو و نیم سانتیمتر و طولی به میزان 10 سانتیمتر هنگام احساس لرزش های مشکوک از سوی درب، فعال گردیده و وارد شیارهای تعبیه شده در فضای چهارچوب می گردند، به این ترتیب، احتمال باز شدن درب را تا میزان حتی صفر نیز پایین خواهند آورد.

مکانیزم کنترل سارجنت و گرین لیف در درب خزانه

از مزایای جانبی این مدل از درب ها همچنین باید از مکانیزم قفل جلوی درب آن نیز یاد کرد. مکانیزم به کار گرفته شده در درب این مدل از درب های خزانه بنام مکانیزم کنترل سارجنت و گرین لیف معروف می باشد که در واقع امروزه به نام گروه دوم از سیستم های قفل امنیتی شناخته می شود، و صد البته در جهان تولیدات امنیتی یکی از بهترین مدل های قفلی است که تا کنون ساخته شده است.

نام لاتین آن را برای شما در این جا ذکر می نماییم (Sargent & Greenleaf). آلیاژی که در لایه های این مدل از درب خزانه به کار گرفته شده است در حقیقت دارای میزان ضخامتی است که در بندهای قبلی از آن یاد نمودیم که اندازه آن 1.4 اینچ می باشد و نوع آلیاژ این لایه ها از جنس فولاد راک ول سخت است. نوع و جهت باز شدن درب به صورتی است که بطور کامل به سمت داخل خزانه یا همان گاوصندوق شما باز می گردد، نوع قفل شدن قفل گردشی درب خزانه اجرایی دارای 5 دسته می باشد، به صورتی تنظیم شده است که حتما لازم است تا شما طی سه مرحله سه رمز مجزا را برای این قفل تنظیم کرده و برای باز شدن آن حتما لازم خواهد بود تا هر سه رمز به ترتیب و با دقتی کامل بر روی درب زده شده تا بتوان آن را باز کرد.

رنگبندی درب خزانه اجرایی

این مدل از درب خزانه خود دارای رنگ های استاندارد و زیبایی می باشند، طرح های مختلف این درب ها عبارتند از طرح های مشکی، قهوه ای، سبز، سفید و در برخی از موارد البته درب های خاکستری نیز دارای طرفداران زیادی می باشند. مواد سازنده این درب ها البته دارای تنوعاتی می باشد، در برخی از مدل های این درب ها بنا به تقاضای مشتری سعی شده است تا از موادی همچون شیشه، (شیشه نشکن)، و یا حتی موادی دلخواه و از سوی شما اعلام شده نیز به کار گرفته می شود.

در لایه های ساختار درب خزانه مورد معرفی قرار گرفته در این بخش به غیر از آلیاژی که از آن نام بردیم، سعی شده از تا حدودی از موادی همچون طلا، نقره، لایه های فولاد مشکی، و مواد سخت دیگری نیز مورد بهره برداری قرار بگیرد. از مزایای جانبی آن باید به قفل ترکیبی آن اشاره کرد، علاوه بر قفل فرمانی و اهرمی ای که در سطور بالاتر به آن اشاره داشتیم، این درب مجهز به نوعی قفل دیجیتال می باشد که در بازار کنونی آن را تحت عنوان قفل بارومتریک می شناسند.

درب خزانه طرح پینت

درب هایی بسیار سنگین و ضد سرقت و با میزان مقاومت در برابر حرارت بسیار زیاد.درب های خزانه طرح پینت مجهز به سیستم باز شدن دو مرحله ای می باشند.درب خزانه مدل پینت براساس استاندارد هایی همچون FEMA 320، و همچنین 361 ساخته شده اند. در کنار این استاندارد در این مدل از درب های خزانه از استاندارد ICC 500 نیز بهره گرفته شده است. برای افزایش سطح ایمنی این درب های خزانه، در این مدل از درب های خزانه سعی شده است تا از سیستم قفل شدن و باز شدن دو مرحله ای استفاده شود.میزان ضخامت و آلیاژ این مدل از درب ها نیز بسیار بالا می باشد، در کل میزان ضخامت این درب ها چیزی در حدود 14 سانتیمتر خواهد بود.

مزایای درب خزانه طرح پینت

از مهم ترین مزایای درب خزانه طرح امنیت اقتصادی باید به میزان مقاومت آن در برابر حرارت اشاره کرد، این مدل از درب های خزانه می توانند تا مدت زمانی در حدود 120 دقیقه در برابر حرارتی به میزان 1550 درجه مقاومت نماید.

از مزایای دیگر این مدل از درب خزانه البته می توان به مدل کاسکتی که در این درب به کار گرفته می شود نیز اشاره داشت، در این درب ها از کاسکتی دو لایه استفاده شده است، نام این کاسکت به عنوان دوال پالوسول شناخته شده است. برای افزایش سطح و قدرت ضد حرارت این مدل از درب های خزانه ( به علت داشتن تعداد لایه های کمتر) سعی شده است تا از لایه ای سرامیکی در داخل آن استفاده شود، این لایه سرامیکی می تواند تا میزان درجه 2300 درجه در برابر حرارت مقاومت داشته باشد.

مزایای جانبی درب خزانه طرح پینت

از مزایای جانبی درب های خزانه فوق نیز می توان از مکانیزم قفل جلوی درب آن نیز یاد کرد. مکانیزم به کار گرفته شده در درب این مدل از درب های خزانه بنام مکانیزم کنترل پرنت (Parent) و pint lift یا همان پینت لیفت معروف می باشند که در واقع امروزه به نام گروه دوم از سیستم های قفل امنیتی شناخته می شود، و صد البته در جهان تولیدات امنیتی یکی از بهترین مدل های قفلی است که تاکنون ساخته شده است. آلیاژی که در لایه های این مدل از درب خزانه به کار گرفته شده است در حقیقت دارای میزان ضخامتی است که در بندهای قبلی از آن یاد نمودیم که اندازه آن 1.2 اینچ می باشد و نوع آلیاژ این لایه ها از جنس فولاد راک ول سخت است. نوع و جهت باز شدن درب به صورتی است که بطور کامل به سمت داخل خزانه یا همان گاو صندوق شما باز می گردد، در این مدل از درب های خزانه، به منظور افزایش میزان سطح امنیت، سعی شده است تا از تعداد 18 میله نگهدارنده در درب استفاده شود.

ساختار درب خزانه طرح پینت

این میله ها با قطری در حدود 1 اینچ و طولی به میزان 4 اینچ، هنگام احساس لرزش های مشکوک از سوی درب، فعال گردیده و وارد شیارهای تعبیه شده در فضای چهارچوب می گردند، به این ترتیب، احتمال باز شدن درب را تا میزان حتی صفر نیز پایین خواهند آورد. نوع قفل شدن قفل گردشی آن که دارای 5 دسته می باشد، به صورتی تنظیم شده است که حتما لازم است تا شما طی دو مرحله دو رمز مجزا را برای این قفل تنظیم کرده و برای باز شدن آن حتما لازم خواهد بود تا هر دو رمز به ترتیب و با دقتی کامل بر روی درب زده شده تا بتوان آن را باز کرد.

رنگ بندی درب خزانه طرح پینت

این مدل از درب های خزانه خود دارای رنگ های استاندارد و زیبایی می باشند، طرح های مختلف این درب ها عبارتند از طرح های مشکی، قهوه ای، سبز، سفید و در برخی از موارد البته درب های خاکستری نیز دارای طرفداران زیادی می باشند. مواد سازنده این درب ها البته دارای تنوعاتی می باشد، در برخی از مدل های این درب ها بنا به تقاضای مشتری سعی شده است تا از موادی همچون شیشه، (شیشه نشکن)، و یا حتی موادی دلخواه و از سوی شما اعلام شده نیز به کار گرفته می شود.

در لایه های ساختار درب خزانه مورد معرفی قرار گرفته در این بخش به غیر از آلیاژی که از آن نام بردیم، سعی شده از تا حدودی از موادی همچون طلا، نقره، لایه های فولاد مشکی، و مواد سخت دیگری نیز مورد بهره برداری قرار بگیرد. از مزایای جانبی آن باید به قفل ترکیبی آن اشاره کرد، علاوه بر قفل فرمانی و اهرمی ای که در سطور بالاتر به آن اشاره داشتیم، این درب مجهز به نوعی قفل دیجیتال می باشد که در بازار کنونی آن را تحت عنوان قفل بارومتریک می شناسند.